Призери ІІІ змагань зі спортивного орієнтування у приміщенні Решетилівського ліцею та спринту за вибором у міській забудові (2019 рік)
Список учнів, які закінчили Глибокобалківьку школу на відмінно
№ п/п | Прізвище, ім’я та по батькові | Рік випуску | Нагорода |
1 | Пальчик Катерина Іванівна | 1948 | |
2 | Убийвовк Антоніна Володимирівна | 1949 | |
3 | Горячко Ніна Володимирівна | 1952 | |
4 | Корж Іван Профирович | 1953 | |
5 | Мандич Ніна Панасівна | 1953 | |
6 | Гончар Віра Яківна | 1954 | |
7 | Логвиненко Іван Якович | 1954 | |
8 | Скляр Микола Григорович | 1954 | |
9 | Убийвовк Віктор Несторович | 1954 | |
10 | Доля Ганна Іванівна | 1954 | |
11 | Доля Катерина Вікторівна | 1954 | |
12 | Латиш Григорій Афанасійович | 1954 | |
13 | Гончар Іван Якович | 1955 | |
14 | Довгаль Микола Опанасович | 1955 | |
15 | Мандич Анатолій Петрович | 1955 | |
16 | Фурса Ганна Іванівна | 1955 | |
17 | Блоха Ліна Павлівна | 1956 | |
18 | Гончар Василь Якович | 1956 | |
19 | Гуржій Ліда Федосіївна | 1956 | |
20 | Логвиненко Мотря Яківна | 1956 | |
21 | Колотій Валентина Іванівна | 1957 | |
22 | Шкурупій Ніна Василівна | 1957 | |
23 | Бондаренко Анатолій Васильович | 1958 | |
24 | Кулик Олексій Степанович | 1958 | |
25 | Щербак Василь Іванович | 1958 | |
26 | Маслова Любов Григорівна | 1961 | |
27 | Лапенко Софія Олександрівна | 1963 | |
28 | Моцаренко Катерина Іванівна | 1963 | |
29 | Упіренко Анатолій Павлович | 1964 | |
30 | Горулько Катерина Григорівна | 1966 | |
31 | Лисяк Микола Миколайович | 1966 | |
32 | Танько Софія Миколаївна | 1966 | |
33 | Убийвовк Олена Василівна | 1966 | |
34 | Кобрін Володимир Петрович | 1967 | |
35 | Мандич Зінаїда Іванівна | 1967 | |
36 | Тривайло Валентина Олександрівна | 1967 | |
37 | Шкурупій Софія Іванівна | 1967 | |
38 | Лісовий Павло Петрович | 1968 | |
39 | Надточій Валентин Олексійович | 1968 | |
40 | Пасічник Анатолій Іванович | 1968 | |
41 | Танько Ніна Миколаївна | 1968 | |
42 | Капко Євгеній Васильович | 1971 | |
43 | Лісовий Віктор Петрович | 1971 | |
44 | Тихоненко Ганна Григорівна | 1971 | |
45 | Болюта Софія Олександрівна | 1972 | |
46 | Лисенко Надія Григорівна | 1972 | |
47 | Вовк Алла Іванівна | 1973 | |
48 | Горячко Любов Григорівна | 1974 | |
49 | Убийвовк Надія Олександрівна | 1974 | |
50 | Убийвовк Тетяна Федорівна | 1974 | |
51 | Доля Наталія Василівна | 1975 | |
52 | Лещенко Алла Олександрівна | 1975 | |
53 | Лисяк Віктор Михайлович | 1976 | |
54 | Лобач Катерина Василівна | 1977 | |
55 | Малиш Валентина Яківна | 1977 | |
56 | Совгиря Любов Григорівна | 1978 | |
57 | Шевцова Людмила Іванівна | 1978 | |
58 | Лобач Надія Григорівна | 1979 | |
59 | Сахно Олександр Михайлович | 1979 | |
60 | Кукоба Валентина Петрівна | 1980 | |
61 | Малиш Олександр Якович | 1981 | |
62 | Ярошенко Антоніна Григорівна | 1982 | |
63 | Лисенко Людмила Григорівна | 1982 | |
64 | Надточій Людмила Олексіївна | 1983 | |
65 | Климко Алла Олексіївна | 1984 | |
66 | Сиваш Валентина Олександрівна | 1984 | |
67 | Лобач Валентина Михайлівна | 1986 | |
68 | Головач Світлана Олегівна | 1987 | |
69 | Гончар Володимир Миколайович | 1988 | |
70 | Ярошенко Сергій Григорович | 1988 | |
71 | Гончар Людмила Миколаївна | 1992 | |
72 | Камбур Людмила Миколаївна | 1992 | |
73 | Саєвська Алла Олексіївна | 1992 | |
74 | Миколенко Тамара Вадимівна | 1995 | |
75 | Танько Наталія Григорівна | 1997 | |
76 | М’якушко Віталій Миколайович | 1998 | золота медаль |
77 | Убийвовк Віталій Вікторович | 1998 | золота медаль |
78 | Бокла Володимир Іванович | 2001 | |
79 | Лисяк Леся Анатолівна | 2005 | |
80 | Марченко Олександр Сергійович | 2005 |